Zemgusa Girgensona tetovējumi (video)

Internetā tika noķerts video, kur Pitsburgas hokejisti stāsta par saviem tetovējumiem. Viens no tiem ir daudziem zināmais mūsu Zemgus Girgensons. Viņš stāsta, ka tetovējumu ieguvis pāris nedēļas atpakaļ, un tā izveidošana ilga vismaz sešpadsmit stundas.

Kā redzams video, Zemgusam uz rokas ir uztetovēti lauva un grifs no Latvijas ģerboņa – grifs simbolizē gudrību un lauva – spēku. Rokas otrā pusē Girgensonam ir Brīvības pieminekļa tetovējums.

Uz bicepsa hokejistam ir ietetovēts kāds Amerikā populārs iedvesmojošs teiciens, kas tulkojumā skanētu: „Es daru jo es varu, es varu jo es gribu, es gribu, jo tu teici, ka es nevarēšu”.

Otrs video ir redzams  čehu izcelsmes hokejists Martin Frk. Viņam arī ir vairāki tetovējumi  - uz labās rokas uzraksts motivācijai  „Ar savu dzīvi es pierādīšu, ka nav pārāk lielu sapņu”, uz krūtīm krusts vectēva piemiņai, bet uz kreisās rokas – četrlapu āboliņš veiksmei.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>